مشاوران و مدیران

ارتباط با مشاوران و مدیران شرکت خط دریا بندر

مجید غلامرضا شیرازی

مدیر مالی و سرمایه گذاری

پست الکترونیک: Shirazi@spl.ir

علی اصغر قاسم ابراهیم زاده

مدیر کشتیرانی

پست الکترونیک: Ebrahimzadeh@spl.ir

مسعود سرفلاح

مدیر فنی

پست الکترونیک: Technical@spl.ir

طاهر طاهری

رئیس عملیات دریایی

پست الکترونیک: Taheri@spl.ir

سید محمد غفوری

رئیس دفتر مدیر عامل و رئیس روابط عمومی

پست الکترونیک: Ghafoori@spl.ir

مرادعلی حسین زاده

مدیر شعبه هرمزگان

پست الکترونیک: Hosseinzadeh@spl.ir

سید ابوالفضل میرصادقی

مدیر شعبه خوزستان

پست الکترونیک: Mirsadeghi@spl.ir

فریبرز امیرخان نژاد

مدیر شعبه گیلان

پست الکترونیک: Aza@spl.ir

اشتراک در خبرنامه

  • دفتر مرکزی تهران نشانی: خیابان وزرا ء خیابان 33 پلاک 25 طبقه ششم
  • شماره تماس تلفن: 88871834-88871842
    فکس: 88871558
  • ایمیل spl@spl.ir